Незнаю шо зі мною

Спрашивает: Оля
Пол: Женский
Возраст: 21 год
Хронические заболевания: вроді немає
Доброго дня. Допоможіть мені будь ласка. У мене така проблема.яка турбує мене вже 6 рік. Вже переходила бага лікарів які таки навіть нічого мені сказати не можуть. Уся надія на вас. (проблема в тім що у мене не фунціонують нормально.3 пальці правої руки.неможу тримати в них ручку.ложку важко.але навчилася.біль є.) до середнього пальця неможу нічого прикласти. Мязи болять.імено де починаються пальці. Зробила Мрт на Тонельний синдром. (не виявлено) з нервом все добре. Кості перевіряв вроді ортопед.все добре. Кололася вітамінами.вже З рази.нічого. Мазі теж не допомагають. Того разу була у мед інституті у Львові.нічого не сказала виписала.Депарил Н гель, Кокафрит і Ксефотан рапід. навіть незнаю чи починати.те саме.чи не буде марно. Мені всього навсього 21 рік.і я хочу вчитися.а толку від мене зараз немає.бо писати не можу. (болить рука.болі гострі і мязи болять.спортом почала займатися.руки підкачати.почало важче бути ніби. Хоча казали наоборот займатись. Мала 5 р. назад вивих і одного разу мені попали сніжкою в пальці ті де не фунціон. Нормально.може то мені дало в ознаки. Буду надіятись що ви щось підкажете? : -(
Категория: Невропатолог
Добавлен: 14 июля 2015 года

1 ответ

Бувайло Инна Викторовна
невропатолог 2015-07-15 10:40
Олю, для підтвердження чи виключення тунельного синдрому потрібно робити ЕНМГ - електронейроміографію. Вона показує на якому рівні порушення. Також треба консультуватись у ревматолога для уточнення діагнозу.