Різка відміна Діане-35

Спрашивает: Христина
Пол: Женский
Возраст: 18 лет
Доброго дня, не знаю, шо робити, поїхала на роботу в іншу країну і забула в дома таблетки Діане-35. Закінчила першу упаковку на 11 таблетці. Сьогодні четвертий день і посилався місячні. Не знаю, що робити, завтра таблетки вже будуть в мене, але не знаю чи продовжувати їх пити чи вже не продовжувати. І чи довго будуть тривати ці виділення? В коли буде наступна менструація? Ці таблетки мені приписала гінеколог, бо були сильні прищі на лиці.
Теги: 03 online
Категория: Гинеколог
Добавлен: 30 июня 2019 года

15 ответов

Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2019-07-01 00:03
Здравствуйте! Портал подразумевает один вопрос-один ответ. Если у Вас их несколько, их нужно нумеровать – это ускоряет наши ответы (об этом написано в форме постановки вопроса). Пронумеруйте – на все отвечу
Платная консультация
Христина 2019-07-01 00:07
1. Чи потрібно продовжувати пити таблетки?
2. чи приймати ці виділення на менструацію?
3. Коли чекати наступні критичні дні?
Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2019-07-01 00:12
1. Ви можете їх почати вже.2. так.3. Згідно графіку прийому КОК
Платная консультация
Христина 2019-07-01 07:51
А якщо я не буду починати нову паску, а ту до кінця не допила, місячні всерівно чекати тоді саме?
Христина 2019-07-01 14:09
А що тепер буде з циклом? І чи номально, що пішли місячні?
Христина 2019-07-01 21:12
Тобто попередню почку мені вже не потрібно допивати, це вже за пізно, так?
Христина 2019-07-02 14:17
А ця менструація в кровотечу не перейде? Бо дуже хвилююся
Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2019-07-02 15:05
Христино, ніхто не дасть Вам ніяких гарантій. Почитайте вище - я пояснювала, що Вам потрібно зробити. Всього найкращого
Платная консультация
Христина 2019-08-03 16:01
Доброго дня, минулі місячні пройшли нормально, я чекала нові місячні 30 липня але сьогодні 3 серпня, а їх так і нема. Коли мені потрібно їх чекати?
Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2019-08-03 16:11
Христино, наше з Вами листування все більше стає схоже на ведення історії хвороби, в той час як на даному порталі, в рамках безкоштовних консультацій, ми надаємо тільки довідкову інформацію у вигляді лаконічних відповідей на питання. Ви повинні розуміти, що для того, щоб повноцінно супроводжувати вирішення Вашої проблеми, необхідно постійно вникати і враховувати всі нюанси саме Вашого лікування та обстежень, що вимагає більше часу і сил. Якщо Ви дійсно постійно потребуєте моєї допомоги, то пропоную поспілкуватися зі мною в онлайн режимі (скайп, пошта і т. д.). Звертайтеся в індивідуальному порядку за цим контактом - скайп - elena03. ua, пошта - info@molchanova. Pro (все маленькими літерами і без пробілів) . Сподіваюся на ваше розуміння.

З повагою, О. В. Молчанова
Платная консультация
Христина 2019-08-07 18:09
Доброго дня, дякую, але наразі повноцінної консультації мені не потрібно, але хвилює одне питання, чи може така разка відміна ОК спровокувати затримку в другому циклі, адже в мене вже тиждень затримки, відчуття як перед місячними але їх немає.
Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2019-08-07 20:43
Христино, я вказала Вам умови продовження Вашого консультування. Всього найкращого.