Дуже пече і гірчить вроті

Спрашивает: оксана
Пол: Женский
Возраст: 34 года
Здравствуйте, 6 місяців тому, я звернулась до лікаря із тяжкістю в шлунку і відрижкою повітрям. Ендоскопія підтвердила загострення гастриту. Приписали паноцид, де нол. Згодом появилась гіркота і то ду уже сильна. Приписали ноусиліум, нольпазу, ітомед, урсохол. Результат
нульовий. Узд органів внормі, загальний аналіз крові внормі. так мучусь всі ці місяці. останнім часом стало дуже пекти горло і вроті, знову паноцид і ітомед, але полегшення нема. Вже терпіти сил нема. Постійно дієту дотримую.
Категория: Гастроэнтеролог

8 ответов

Ивасенко Татьяна Сергеевна
гастроэнтеролог 2018-09-19 14:20
Здравствуйте. А Вы исследование на хеликобактер делали? Повторно гастроскопию не повторяли?
оксана 2018-09-19 16:04
Весною я гастроскопію робила 4 рази. Лише тепер, коли я зробила 5 -й раз поставили діагноз недостатність сфінктера, рефлюкс езофагіт. Симтоми не помінялись як і весною, так і тепер сильно пече, шлунок практично не турбує. Але комплекс таблеток що я пила раніше їх знов мені приписують, але ж як і тоді так і тепер вони не допомагають
Ивасенко Татьяна Сергеевна
гастроэнтеролог 2018-09-19 22:26
Диета 1 по Певзнеру 7-10дней, потом переходите на #5. Итомед 1т 3р в день за 15мин до еды оставьте, попробуйте заменить паноцид на париет(или барол) 20мг 1т 2р за 30 мин до еды, добавьте фосфалюгель 1п 3-4р в день через 1,5 часа после еды и на ночь. Возьмите препаратов на 5дней, напишите потом результат.
Также Вам необходимо выполнить анализ крови на АТ к H. pylori.

Для уменьшения рефлюксов необходимо соблюдать режим питания: есть 5-6раз в день, небольшими порциями, после еды не наклоняться и не ложиться, последний прием пищи за 2 часа до сна. Сон на высокой подушке (полусидя) или на левом боку.
оксана 2018-09-23 09:24
Дякую, прислухаюсь до вашої поради. Через п'ять днів відпишу про результат.
оксана 2018-09-27 15:23
Доброго дня. Сьогодні 4 день я п'ю таблетка барол і фасфолюгель після їжі. Дієту важко дотримуватись, коли ти не вдома. Але на відсотків 85 дотримуюсь. Дотримуюсь і рекомендацій. Але ще не було ні хвилини, і ні секунди, щоб я не відчувала печіння і ще якийсь часом незрозумілий присмак. Що робити, скрізь пише, що основне в цьому дієта. Чому ж вона мені не допомагає.
Ивасенко Татьяна Сергеевна
гастроэнтеролог 2018-09-27 15:47
Вы кровь на хеликобактер делали?
Основное диета и режим питания и образ жизни.
Вам необходима консультация психотерапевта, при стойких симптомах необходимо воздействие на психогенный компонент
оксана 2018-09-27 16:11
Позитивний результат був 6 місяців тому, тоді я здавала кров. Та коли тепер робили гастроскопію, то уреазивний тест - відємний. Чи потрібно краще здати кров ще раз. Я багато читала, що дієта в такому разі важливу роль відіграє. Але ж чому мої відчуття такі ж самі, коли я їла все що хотіла і тепер, коли я на дієті. Заспокійливі мені виписують постійно, вже які я тільки не пила. Скажу поправді, нерви спершу були дуже в поганому стані, але ж я тепер більш спокіна стала. Порадьте, можливо вже час операцію робити.
Ивасенко Татьяна Сергеевна
гастроэнтеролог 2018-09-27 22:18
Рефлюкс-эзофагит не повод для операции, только наличие грыжи пищеводного отверстия и то в зависимости от размеров, для диагностики используют рентгеноскопию желудка с функциональными пробами.
АТ к хеликобактеру, если Вы уже проходили лечение не показательны, только кал на ПЦР или уреазный тест но без приема ИПП как минимум 2недели.