Не знаю що робити. Допоможіть!

Спрашивает: Лілія
Пол: Женский
Возраст: 15 лет
Доброго дня, хотіла вас запитати вчора в мене був перший секс, коли мій хлопець вводив в мене свій ПО то було боляче, але терпимо. Зараз трохи болить коли багато рухаюсь або ходжу і виділяється кров. Чи не нормально? Якщо так то скільки днів може виділятись кров? На цей момент краще користуватися гігієнічними прокладками, чи тампонами? Які мають бути виділення? Буду вдячна за відповідь.!
Категория: Гинеколог
Добавлен: 7 апреля 2016 года

1 ответ

Доброго дня, Лілія! Після першого статевого контакту, протягом перших 3-5 днів (а інколи і довше, це залежить від індивідуальних особливостей), можуть бути незначні кров*янисті виділення, дискомфорт, невеликий біль. Краще користуватись прокладками. При повторних статевих контактах використовуйте презерватив, це зменьшить терття та додатково зволожить піхву. Успіхів! З повагою, Костянтин Анатолійович.