Діагноз Гінетальний інфантелізм 2-3 степінь. Чи потрібна стимуляція овуляції?

Спрашивает: Наталя
Пол: Женский
Возраст: 22 года
Доброго дня, звернулась в лікарню з проблемою тривалого затримання менструального циклу(6 місяців), в результаті поставили діагноз "Склерокістоз яєчників, геніталький інфантилізм 2 степені. Дрібна кіста шийки матки". Після цього призначили приймати таблетки Фемостон 1/10 на три місяці. Після прийому таблеток критичні почались і ось сьогодні я ходила на повторне УЗО і сказали що особливих змін не відбулось тільки матка збільшилась на 3 м. м(була 40 а зараз 43). Лікар призначив ще на 3 місяці таблетки Фемостон і Дуфастон і сказала що після них зробити стимуляцію овуляції. Я прочитала в інтернеті що її роблять коли не можна завагітніти, а так як я ще не заміжня то в найблищий час вагітніти ще не планую. Підкажіть будь ласка що мені робити? Наперед дякую
Категория: Гинеколог
Добавлен: 21 февраля 2017 года

13 ответов

Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2017-02-22 09:24
Доброго дня. Я можу побачити дані УЗО повінстю?
Платная консультация
Наталя 2017-02-22 16:29
Доброго дня, ось мої дані УЗО. Зараз в іншому повідомлені кину продовження
Наталя 2017-02-22 16:32
Ось продовження мого УЗО. дякую що відповіли на моє повідомлення
Наталя 2017-02-22 16:39
Ріст 1.64
Вага 79
Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2017-02-22 16:41
Замала матка, але некритично. Не на 2-3 стадію. Як Ви ставитеся до прийому протизаплідних пігулок?
Платная консультация
Наталя 2017-02-22 16:42
Ніколи їх не приймала
Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2017-02-22 16:46
При Вашому діагнозі можна рекомендувати - наприклад, Ярину
Платная консультация
Наталя 2017-02-22 16:50
А варто робити стимуляцію овуляції?
Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2017-02-22 16:53
Не бачу сенсу, якщо поки не плануєте вагітність. Хіба, як варіант спробувати, чи буде це ефективним (наскільки товста капсула яйникак, чи пропустить фолікул). Але це не лікування
Платная консультация
Наталя 2017-02-22 16:57
Дякую Вам за допомогу!
Наталя 2017-03-01 19:51
Доброго вечора, я продовжую дальше приймати таблетки Фемостон так як сказав лікар