Вагітність завмерша.

Спрашивает: марина
Пол: Женский
Возраст: 20 лет
Здравствуйте, у мене до вас таке питання, у мене у авгості місяці став

викедеш, врачі сказали що дитина завмерла після цього я пішлі здати аналізи на інфекцію, і виявили інфекцію, про лікувалася і чи можна зарис вагітніти скажіть будьласка. Якщо це вже став 2 викедеш.
Теги: завмерша вагітність до якого тижня буває
Категория: Гинеколог
Добавлен: 29 октября 2014 года

5 ответов

Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2014-10-29 11:16
Доброго дня! Шановна Марина! У Вашому тексті стільки граматичних помилок, що я Вас елементарно не розумію, вибачте.
Платная консультация
марина 2014-10-29 11:23
Чи можна приймати таблетки елевіт, після того що я про лікувала інфекцію.
марина 2014-10-29 12:49
А коли можна планірувати вагітність, і чи надалі приймати таблетки елевіт.

Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2014-10-29 13:31
Марина, можливо, Ви володієте нормально якоюсь іншою мовою? Коли можна планувати вагістність після чого? Ваш перший текст запитання-це десь за межею, Вас елементарно не зрозуміти