Турбують виділення

Спрашивает: Галя
Пол: Женский
Возраст: 25 лет
Здравствуйте, Два дні тому як закінчилась менструація. Сьогодні замітила дивні невеликі виділення, прозорі рідкі як вода з неприємним запахом (запах не різкий але присутній) і невелий свербіж. Незнаю чи має це відношення до цього але напишу, були в мене проблеми зі здоровям, а точніше з зубами, був флюс і була температура 37,5. Приймала знеболювальне і антибіотик після того все і почалось. Скажіть будьласка, що це можу бути? До гінеколога записана на понеділок, я дуже переживаю. Дякую!
Категория: Гинеколог
Добавлен: 7 мая 2015 года

1 ответ

Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2015-05-08 11:32
Доброго дня! Можете бути молочниця+баквагіноз після лікування антибіотиками. Або якась інша інфекція. Все буде видно після здачі мазку на флору та аналізів на ЗППП.