Переход из жастинды на линдинет 20

Спрашивает: юля
Пол: Женский
Возраст: 26 лет
Здравствуйте, хоілаб дізнатись як правильно перейти з жастинди на ліндинет 20. раніше я його приймала а після того як місяць були крововиділеня звернулась до лікаря виявили кісту яічника після чого сказали пропити 3 місяця жастинди я уже закінчую пити 3 пластинку жастінди. Чи можна тепер переходити на ліндинет
Категория: Гинеколог
Добавлен: 4 сентября 2015 года

11 ответов

Так, переходити на лiндинет можна.
юля 2015-09-04 11:25
А скажіть будь ласка як правильно переходити у мене осталось ще 3 таблетки жастинди а потім зразу начинати пити ліндинет чи потрібно в перший день менструаціі чи уже після 7 перерива. Дякую
После 7 дневного перерыва.
юля 2015-09-09 13:51
Доброго дня я пю жастинду випила 18 таблеток 19 таблетку треба було випити в 7 годин вечора я забула і випила в 6 год ранку рано уже пішли трохи місячні потім уже всі остальні таблетки допила як потрібно було сьогодні уже 3 день як закінчила пити 21 таблетку а місячних немае в перший день трошки помастилось і все чи може бути що збій якийсь чи щось друге зараз болить в низу живіт думаю що простудила яічники
Менструация должна в ближайшие дни начаться. На всякий случай сделайте тест на беременность, учитывая, что вы пропускали прием таблетки.
юля 2015-09-11 15:02
Тест робила негативний а місячних так і немае уже 5 день тільки трошки помастилось і все. Може бути що збій
Да, может быть гормональный сбой.
юля 2015-09-24 10:58
Доброго дня скажіть будь ласка у мене боів внизу живіт сходила до гінеколога при огляді сказав що матка скорочена від цього і болі. спитала що означае коли матка скорочена на що відповідь непочула напишіть ви що ще означае що матка скорочена. Дякую
У вас беременности нет?
юля 2015-09-25 16:10
Та ні уже три рази робила тест то негативно. Та і таблетки пю протизачаточні то неповино
Матка может быть немного уменьшена. Что бы дать точный ответ необходимо делать УЗИ и замерять все размеры.