Полікістоз правого яєчника

Спрашивает: Карина
Пол: Женский
Возраст: 20 лет
Здравствуйте,2 роки назад у мене була значна затримка з місячними, після провірки у мене виявили полікістоз правого яєчника. Після лікуванння (1,5 р) місячні більш - менш ідуть з відхиленням 5 днів без медикаментозного втручання. Скажіть, будь ласка, це означає, що у мене більше немає даного захворювання і чим пояснюється полікістоз лише одного яєчника? Слід зазначити, що проблеми як були з акне, так і залишилися.
Буду дуже вдячна за допомогу)
Категория: Гинеколог
Добавлен: 4 февраля 2017 года

1 ответ

Добрый день, поликистоза одного яичника не бывает. Если сейчас месячные регулярные то спкя нет