Плоскостопие-диспластичний артроз

Спрашивает: вячеслав
Пол: Мужской
Возраст: 23 года
Здравствуйте, я зробив узі гомілково-ступневих суглобів. Висновок такий по узі -мязово-тонічний синдром мязів групи згиначів -розгиначів та малогомілкових мязів правого гомілково-ступневих суглобів на фоні диспластичного артрозу з плосковальгусною деформацією ступнів. Підколінна та суральні вени правоі нижньоі кінцівки на момент огляду прохідні. Будь-ласка поясніть мені що це означає. І надіюся що у Вас буде хвилинка дати мені відповідь. Велике-превелике Вам спасибі.

4 ответа

Шепета Олег Игоревич
ортопед-травматолог 2017-12-04 12:13
Судячи з результатів УЗД на фоні плоскої стопи відбулося формування артрозу стоп і формування больового синдрому за рахунок перевантаження мязевого компоненту гомілки
вячеслав 2017-12-04 18:58
Велике- превелике спасибі за Вашу відповідь. А щоб Ви могли порадити як діяти і як можливо підлікуватися. Щоб артроз далі не розвивався. Можливо можна. Іще раз спасибі за Вашу відповідь. Бажаю Вам щоб завжди у всьому везло.
Шепета Олег Игоревич
ортопед-травматолог 2017-12-04 21:45
Плоска стопа не завжди провокує артроз - але в Вашому випадку вона має бути оглянута ортопедом для оцінки можливості корекції. Для лікування мязевого болю можете використовувати місцево гель на основі НПЗП
вячеслав 2017-12-04 23:54
Велике-превелике спасибі за розяснення. Хай ангели оберігають Вас. Всього самого найкращого.