Тече біла слизь з піхви

Спрашивает: Таня
Пол: Женский
Возраст: 15 лет
Здравствуйте, мені 15 років в мене нема місячних вже як 1,5 років в мене тече біла слизь кожного дня що робити?
Теги: якщо у корови из самиці тече біла слизь що робити, якщо при заплиднени корови биком тече била ридина
Категория: Гинеколог

1 ответ

Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2014-09-15 16:07
Доброго дня! Нічого не робити, це нормально. У Вас відбувається період статевого дозрівання