Гормональний збій

Спрашивает: Христина
Пол: Женский
Возраст: 25 лет
Добрий вечір, шановна Олено Вікторівно! Порадьте, будь ласка. Неодноразово зверталась до лікарів косметологів та дерматологів щодо появлення час від часу вугрів на підборідді та шиї. Всі вони рекомендували звернутись до гінеколога, мотивуючи тим, що це проблеми з гормонами по жіночому. На прийомі гінеколог, сказала, що порушень вона не бачить, на аналізи по гормонах відправляти не буде. Але проблема моя залишається. Я була у Вас на прийомі один раз в клініці Святої Параскеви. Але тепер, я так розумію, Ви там вже не працюєте. А ціни на послгуи в Американському медичному центрі для мене трохи зависокі. Можливо є інші варіанти потрапити до саме Вас на прийом. Дуже хотілось би почути Вашу компетентну пораду. Вибачайте за нетактовність. Дякую)
Категория: Гинеколог
Добавлен: 16 февраля 2018 года

1 ответ

Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2018-02-17 20:01
Доброго вечора, Христино:) Зверніться до мене у скайп - elena03. ua або на мейл - info@molchanova.pro - щось придумаємо