Лютеина сугблівалье

Спрашивает: Валентина
Пол: Женский
Возраст: 20 лет
Хронические заболевания: Нет
Здравствуйте, я хотіла спитати я приймаю лютеин гінеколог приписав бо в мене едометрій меленький і приписали пити Елевіт місяць і 10 днів з рази на день лютеин гінеколог сказав що в мене фулікула не лопає з якой виходять яйця клітини я з можу забіремініть коли я приймаю ці ліки скажіть будь ласка буду вдячна за відповідь
Категория: Гинеколог
Добавлен: 28 ноября 2019 года

1 ответ

Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2020-07-07 13:22
Здравствуйте! Извините, но я не буду портить свое зрение, разбирая сплошной текст без знаков препинания. Уважайте нас и нашу работу.
Тут не указан ни диагноз, ничего