Затримка на вагітність

Спрашивает: христина
Пол: Женский
Возраст: 23 года
Здравствуйте, у мене таке питання. В мене затримка місячних 5 днів, результат тесту позитивний, була на узд і в гінеколога -вагітності вони не підтвердили, а гінеколог сказав, що в мене є дуже великі захворювання, і ще узд показало що в мене є кіста. Що це може означати?
Категория: Гинеколог
Добавлен: 25 июля 2016 года

1 ответ

Добрый день, при такой ситуации есть подозрение на внематочную беременность. Вам следует повторить узи через 3 дня, убедиться что беременность появилась в матке.