Біль при сечовипусканні, білі виділення

Спрашивает: Анна
Пол: Женский
Возраст: 16 лет
Здравствуйте, мені 16 я займаюсь статевим життям, партнер один, у мене затримка місячних вже 8 днів і при цьому є білі виділення!
Раніше у мене була теж затримка проте я не звертала увагу!
Тест на вагітність я проходила, він негативний!
тому незнаю що й думати!
до гінеколога йти боюсь, бо не була ні разу!
Також турбує біль при сечовипусканні, триває біль десь 5 днів!
Хочу щоб ви щось порадили тому що я переживаю за свій організм!
нічого подібного раніше не було!
Будь ласка допоможіть!
Категория: Гинеколог

1 ответ

Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2015-09-14 11:44
Доброго дня. Раджу - йдіть до лікаря. "Боюся" - не аргумент, вибачте. Адже до того, щоб жити статевим життям Ви доросли, отже доросли і до візитів до гінеколога