Побічна дія Белари

Спрашивает: вікторія
Пол: Женский
Возраст: 19 лет
Доброго вечора! В мене питання на рахунок препарату белара. Я вже приймаю її два місяці, в мене за ці два місяці доволі погано стало зі здоров*ям. Значне випадіння волосся, біль внизу живота з лівої сторони, постійно здутий живіт не залежно від того яку я кількість їжї вживаю, почервонніння обличчя. Підскажіть чи може це бути від вживання цього препарату, і якщо так чи можу я припинити його вживати на середині курсу?
Категория: Гинеколог
Добавлен: 16 января 2017 года

7 ответов

Добрый день, вам необходимо допить упаковку и прекратить прием. В связи с чем вы начали прием белары?
Платная консультация
вікторія 2017-01-16 19:15
В мене є проблеми з гормонами, посилений ріст волосся на руках та животіі проблеми з обличчям, і тому лікар гінеколог приписав мені цей препарат
Прекратите прием и дообследуйтесь гормонально, у вас есть какие-либо анализы?
Платная консультация
вікторія 2017-01-17 18:28
А не підскажете по яким саме аналізам потрібно робити обстеження? Просто вже була і у ендокренолога і у гінеколога і у дерматолога. Пила діане, джаз+, белара. Звичайно стала трішки краще, але не надто великі зміни. Турбуюсь аби ще гірше не стало з здоров*ям.
Добрый день, у вас есть нарушения менструального цикла? Если есть то в чем они заключаются? Боли внизу живота, вздутие может также быть на фоне воспалительного процесса органов малого таза, поэтому вам необходимо исключить воспаление, сдайте мазок из влагалища на микрофлору. Есть мастопатия, боли, выделения из груди?
Платная консультация
вікторія 2017-01-18 18:12
Доброго вечора! Коли не приймала ніяких препаратів то затримки могли бути і на місяць і на два, а як почала пити ці перепарати то по графіку. А на рахунок мастопатії, я не перевірялася, але ніяких виділень і болі немає.
Добрый вечер, вам можно дообследоваться на еще один гормон, пролактин с 17 по 25 день цикла, повышение этого гормона может сопровождаться нарушением цикла