Грудь болит

Спрашивает: инна
Пол: Женский
Возраст: 20 лет
Я була беремена, и в мене була 2 х роговая матка, врачи на узи ничого не побачили!!!! і не могли понять чого в мене одходять води на 18 нед. Мене дотягли до 22нед і отпустили додому , а потом опять те саме, одним словом визивали роди. І тут проблеми начались мені приписали таб. От лактації Бромкриптін я принімала але пропила не весь курс через те, що врач сказав можешь не допивать. Через 1 день в мене вся грудь на пухла і сильно боліла!!!! Пройшло 2 міс. і я заберем. Мене був викидиш на 6 нед. Потім я пила РЕГУЛОН 1міс все було нормально а потом в мене сильно напухла грудь і сильно боліла ДУЖЕ!!!!!!!!!!!!! Табл. Пить перестала але пройшло уже 6міс а боль досіх пор появляеться. Була на узі сказали що в грудях уплотнення назначили таб. Мастодіт..........що ви скажете
Теги: болят и увиличелась грудь
Категория: Гинеколог
Добавлен: 14 января 2014 года

1 ответ

Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2014-01-15 16:54
Доброго дня! Не зовсім розумію суть Вашого запитання. Вас цікавить у чому причина больових відчуттів у грудях? Можливо, мастопатія-тут Вам більше допоможе мамолог, а не гінеколог. Ви для мене навіть не навели заключення УЗД, лише пишете, що є ущільнення-висновки робити важко. Перша причина для ущільнень-мастопатія. Що таке препарат "Мастодіт" - я не знаю. Можливо, Ви десь просто літеру пропустили в назві. А причина Вашого стану - передчасні пологи, викидні, що призвели до розладів гормонального фону. Лікувати Вас, безумовно, потрібно. Для того, щоб встановити адекватний діагноз, необхідно провести не лише УЗД молочних залоз, але й УЗД органів малого тазу, здати аналізи на гормони - на 3-5 день циклу - ФСГ, ЛГ, пролактин, на 8-10 - тестостерон, ДГЕА-С, на 21-22 - естрадіол, прогестерон. Здоров'я Вам!