Консультація МРТ

Спрашивает: Анна
Пол: Женский
Возраст: 47 лет
Доброго вечора! Зробила МРТголови і хребта звідки причина болю. Мені 47 років дуже довго турбують головні болі і в нічний час особливо вранці. . Десь рік появилась майже постійна ниюча біль ззаді голови більше зліва водночас помутніння в лівому оці погіршав зір При огляді лікар призначав вправи з закритими очима ноги одна вперед другої- встояти немогла. Поставили діагноз церебральний арахноїдит. Зробила МРТ на 1.5 Тесля в 2013 р. -збільшена велика цистерна мозку 1.6х2.5х3.1см. Помірна гідроцефалія На. МРТ у 2016 році-дані ретроцеребелярної арахноїдальної кисти-14.0х25.0х30.0мм. Слабким мас-ефектом на звививни мозочку характеризуються гіперінтенсивним сигналом на Т2 гіпоінтенсивним на Т1. Гіпоплазія правої хребтової артерії. Ознаки церебрального арахноїдиту. Одні лікарі кажуть за кісту забути!. але дуже часті болі не дають забути.1 Скажіть чи це великий розмір кисти-3см. і чи може вона рости? 2. Робити МРТ з контрастом чи не може бути помилки що " під кістою " пухлина. МРТ хребта-ТН6 та ТН8 осередки з чіткими рівними контурами 1.1 см. Та 0.65 см. (. з більшою ймовірністю гемангіоми) . У мене дуже сильні пекучі болі між лопатками які неможу терпіти. І Одні лікарі кажуть забути про гемангіоми інші пропонують вертебропластику кажуть агресивні! У крижовому відділі периневральні кисти і при сидінні дуже болить терпне в куприку. Дуже прошу Вашої поради. Може треба переслати знімки диски МРТ? Наперед ДЯКУЮ ВАМ!
Категория: Нейрохирург
Добавлен: 20 декабря 2017 года

10 ответов

Новиков Руслан Романович
нейрохирург 2017-12-24 18:15
Доброго дня. Перешліть мені знімки на мейл: ruslandok1@gmail. Com. Якщо ви у Києві, та є змога під'їхати на консультацію, бажано це зробити. Дзвоніть. 0957986808
Анна 2017-12-24 19:58
Дякую ВАМ за відповідь знімки перешлюЯ не з Києва але на консультацію думаю приїхати вже невзмозі терпіти постійні болі і безсоння. Мені цікаво чи такий розмір 16*25*31мм. є великим? Такі кісти ростуть? Місце розташування має значення(у мене на звививни мозочка) Опасно? У мене був мікроінсульт чи має це звязок з кістою? Наперед ДЯКУЮ ВАМ! Будьте здорові!
Новиков Руслан Романович
нейрохирург 2017-12-24 20:26
Кіста в цьому процесі не грає ніякої ролі. Це вроджена вада розвитку, так як і гіпоплазія хребтової артерії. Необхідно додатково провести допплерографію судин шиї та голови з венозним руслом. Це обов'язкове дослідження в Вашому випадку. Після проведення дослідження, приїзжайте на консультацію.
Анна 2017-12-28 17:48
Добрий вечір! Дякую Вам за відповідь! У мене є дупплекс і УЗД аорти будь ласка подивіться і дуже прошу відповісти. ДЯКУЮ ВАМ!
Анна 2017-12-28 18:02
Додаю знімки МРТ голови (неякісне фото.) може треба краще і повторити? Будь ласка проконсультуйте ще МРТ. Дякую!
Новиков Руслан Романович
нейрохирург 2017-12-29 01:02
По МРТ критичних змін немає. Але є значні порушення по дуплексу: порушення венозного відтоку та компресія хребтової артерії в каналі на шиї. Для початку необхідно приймати венотоніки - Детралекс, 2 таблетки 3 рази на добу, 3 місяці. Кардіомагніл 75 мг, 1 таб. На ніч, постійно. Масаж шийно-воротникової зони. Та через 3 місяці повторити УЗД судин шиї та голови.
Анна 2017-12-30 16:55
Добрий день! Дякую Вам за відповідь! За кісту мозку заспокоїли і ще питання чи не були випадки росту тому що ліва частина сильно болить пропав сон і ніби пробка у лівому вусі вранці встаю відразу біль і запаморочення. (раніше так постійно не було). Це що причина по дуплексі? Може зробити повторне МРТ? Вибачте що скільки питань бачу ВИ добрий лікар всім даєте поради. Надіюсь на порозуміння і ще раз ДЯКУЮ!
Новиков Руслан Романович
нейрохирург 2017-12-30 18:33
Повторне МРТ робити не треба. Якщо турбує одна половина голови, то це може бути мігрень, але спочатку потрібно спробувати розібратись з порушенням венозного відтоку, можливо це є основною причиною. Кісти можуть збільшуватись у розмірах, але це досить вкрай рідкі випадки.
Анна 2017-12-30 23:42
Дякую Вам! Будьте здорові!