Доброякісні зміни?

Спрашивает: Марія
Пол: Женский
Возраст: 32 года
Доброго вечора. Рік тому поставили діагноз киста молочної залози. За рік провела декілька узд, вона стабільна. (4*5,3*5,5*6 на різних апаратах по різному показує. Останній раз на узд вже написили не киста а фіброаденома,5,2-6,3(без васкуляризаці) це в правій груді. фіброгландулярний шар товщиною 12,4 з помірними фіброзними змінами, молочні протоки максимальною шириною 4,2 мм на 10 год під соском В лівій уздист щось побачила але не була впевнена чи це протока. Направили на мамографію. На мамографії в лівій нічого, а в правій округлої форми, з чітким, рівним контуром гіперденсний, розміром 1,1*1,0. Чому розміри на мамографї і на узд різняться? Якщо б це було щось погане на мамографі було б видно? Фото попереднє, цього разу не робили, що за тінь?
Категория: Онколог
Добавлен: 27 ноября 2019 года

9 ответов

Доьрый день. Прикрепите протоколы УЗИ и маммографии
Ірина 2019-11-27 22:57
Ірина 2019-11-27 22:58
Це мамографія
Ірина 2019-11-27 22:59
Узд малого тазу
Ірина 2019-11-27 23:00
Фото кисти жовтого тіла
Странно что размеры на УЗИ и маммографии так отличаются. Но в любом случае сомнений в том, что образование доброкачественное нет. Не переживайте.
Ірина 2019-11-28 17:26
Сьогодні була в онколога на очному приоймі, казав теж що все добре. Але що пів року контроль. На мамографії не могли пропустити щось, десь 16-17 день цмклу. І я теж запитала чому розміри різні. Пояснив що різні апарати, що на мамографі компреся, що так є). А воно не перероджується? Виразати не потрібно? І гляньте ще на узд органів малого тазу. Киста з васкуляризацією це погано?
Маммография достаточно точный метод обследования. Пропустить ничего не могли. Маловероятно, чтоб даное образование переродилось в злокачественное. Удалять его показаний нет.
Киста желтого тела также подозрений в плане онкологии не вызывает. Не переживайте.
Ірина 2019-11-28 17:52
Дякую, що заспокоїли.