Ектопія циліндричного епітелію

Спрашивает: Ярина
Пол: Женский
Возраст: 19 лет
Здравствуйте, у серпні цього року в мене почалися білі виділення кожен день, я звернулася до гінеколога. Діагноз - ектопія циліндричного епітелію. Я здала аналізи на онкоцитолію - все в нормі, перший тип. Здала аналізи на мікрофлору - також все в нормі. Зробили кольпоскопію - також все в нормі. Але виділення неперестають бути, вони кожен день, я нерозумію в чому причини, якщо всі аналізи непоказали жодних відхилень. Ці виділення можливі просто через саму ектопію? чи є якась певна причина через яку вони продовжують бути. Виділення білі вже 3 місяці.
Категория: Гинеколог
Добавлен: 2 декабря 2018 года

8 ответов

Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2018-12-02 15:02
Доброго дня. Не завжди мазок дає відповідь на це питання. Потрібне глибше дослідження. Звертайтеся - я працюю у Вашому місті:)
Платная консультация
Ярина 2018-12-02 15:20
Я здавала мазок три рази, у різних клініках - і всюди немає відхилень від норми у мазку
Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2018-12-02 15:23
Ярина, якщо Ваші лікарі вважають, що мазок - це все, що потрібно дати при таких скаргах- можу лише поспівчувати. Цього просто надто мало.
Платная консультация
Ярина 2018-12-02 15:32
Ні, я не тільки мазок здавала, а проходила кольпоскопію і аналіз на онкоцитологію, які аналізи ще потрібні щоб виявити від чого ці виділення?
Ярина 2018-12-02 15:36
Дякую!
Ярина 2018-12-02 15:42
А яка ціна цього аналізу?
Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2018-12-02 15:43
Ярино, я перепрошую, але в наші завдання на сайті не входить інформування про ціни. Пошукайте на сайті лабораторій. Успіхів.