Понижений ТТГ

Спрашивает: Юля
Пол: Женский
Возраст: 29 лет
Добрий день, в мене більше року випадає сильно волосся (залишилась треття частина) здала всі анілізи та ппойшла узі всіх органів, ппроблем немає, тільки на узі щитовидної залози диф. Вузлова гіперплазія щит. Залози, ТТГ - 0,251, Т4-3,5, Т3-1,05, до місячних 5 днів. на узі вагітності не має, тест на вагітність негативний. Підкажітьможе це бути повязано з вагітністю(раніше на гормони не здавала, тому не знаю, які показники були) . Дякую
Категория: Эндокринолог
Добавлен: 26 июля 2018 года

8 ответов

Иванисова Надежда Сергеевна
эндокринолог 2018-07-26 14:14
Здравствуйте, Юля.
Несколько непонятна Ваша постановка вопроса. По уровню ТТГ беременность не определяется. Если Вы хотите узнать о наличии или отсутствии беременности, то сдайте анализ крови на ХГЧ.
С уважением, Надежда Сергеевна.
Юля 2018-07-26 14:22
Просто мій ендокренолог сказав, що не може ттг бути низьким, а показники т3 та т4 в нормі, можливо я вагітна, потрібно чекати затримки або місячних. і якщо всетаки я не вагітна, що робити з пониженим ттг? Підкажіть капсули ендокренол, багато хто їх хвалить, допоможуть? Чи потрібно обовязково приймати гормони?
Иванисова Надежда Сергеевна
эндокринолог 2018-07-26 14:25
"не може ттг бути низьким, а показники т3 та т4 в нормі" – вполне может, ничего удивительного в такой ситуации нет. Это называет субклинический тиреотоксикоз. Рекомендовала бы Вам проконсультироваться в очной форме у другого врача и получить альтернативное мнение. Тиреотоксикоз требует лечения, которое "через Интернет" не проводится.
Юля 2018-07-26 14:27
Скажіть будь-ласка, а на випання волося може впливати низький ТТГ?
Иванисова Надежда Сергеевна
эндокринолог 2018-07-26 14:28
При нормальном уровне Т4 свободного – нет.
Имеет смысл обратиться к трихологу для поиска других причин.
Юля 2018-07-26 14:31
Большое спасибо!
Иванисова Надежда Сергеевна
эндокринолог 2018-07-26 14:31
Рада была помочь, здоровья Вам!