Вагітність

Спрашивает: Таня
Пол: Женский
Возраст: 17 лет
Хронические заболевания: ніби нема!!!
Доброго дня! У мене таке питання, мені 17, я вже заміжня пів року!!! Ми з чоловіком дуже хочемо дитину, але я ніяк не можу завагітніти! Місячні не регулярні, може по два місяці не бути а потім знову є!!! Статеве життя регулярне!!! Я не знаю що думати і що робити підкажіть!!!!
Категория: Гинеколог
Добавлен: 6 августа 2013 года

1 ответ

Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2013-08-07 00:21
Доброго дня, Тетяно! Розумію Ваше прагнення, проте у Вашому випадку ненастання вагітності швидше правило, аніж виключення. Ваш органзім ще зовсім молодий і не готовий до материнства. Менструації у дівчаток та молодих жінок встановлюються до 18 років, фізіологічно і організм буде готовий до вагітності саме з цього віку, тому не переживайте, у Вас все ще попереду! Встановиться нормальний цикл (адже з Ваших слів він нерегулярний) і все Вам вдасться. Пів року Ваших зусиль теж не привід хвилюватися. Адже у статевозрілих пар приводом для хвилювань може стати ненастання бажаної вагітності за умов регулярного статевого життя протягом року. Крім того, причиною ненастання вагітності може стати і так звана психологічна домінанта - коли пара зациклюється на бажанні завагітніти. Тому не хвилюйтеся, чекайте і все буде добре! З повагою, Олена