Задержка месячных, тест негативный, болит живот как перед месячными

Спрашивает: Iryna
Пол: Женский
Возраст: 30 лет
Доброго вечора, підкажіть, що це може бути: затримка 4 дні. Зробила тест - негативний. 5 міс. Тому народила дитину, перші місячні були минулого місяця, 6 числа. Чи може бути таке, що цикл ще не внормувався? Чи можливо, що тест "помилився" (вагітність виключаю, дітей не планували: -), постійно перерваний статевий акт і за 7 років жодного разу не підвів. Навіть при плануванні дітей з першого разу нічого не виходило, мінімум з третього). Після перших родів цикл був нормований відразу. Це другі пологи і все по-іншому. У когось була подібна ситуація? Дякую всім за відповідь.
Теги: zadergka test negativniy
Категория: Гинеколог
Добавлен: 10 января 2015 года

1 ответ

Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2015-01-11 12:50
Доброго дня! Ірина, це не форум, тут відповідають лікарі. Тому не треба дякувати "всім" і питати "чи в когось біла така ситуація"-це питання бачу лише я, як профільний спеціаліст, і відповідь теж надаю я. По суті запитання. Цикл після пологів може приходити до норми до року часу, а іноді й до 2 років. Тому причин для паніки немає. Просто чекайте. Вагітність Ви виключили. Але Вам для інформації-перерваний статевий акт-це 60-65% надійності. Робіть висновки на майбутнє