Затримка 3 дні без вагітності

Спрашивает: Кристина
Пол: Женский
Возраст: 24 года
Доброго дня! Зіткнулась з проблемою затрики менструації вже на 3 дні. Цикл регулярний 31 день. Останні 2 місяці М. була з 29.11.2016 - 4.12.2016 та 30.12.2016 - 4.01.2017. Останній статевий акт був захищений ще 10.11.2016. Тому вагітність виключаю. Живіт ниє вже 5й день, як перед місячними. Почуваю себе добре. На початку місяця (8.01) було переохолодження. Чи міг цей факт повпливати на затримку? Вагітність я можу сміливо виключати? Чи можу я попробувати якось допомогти менструації наступити в домашніх умовах без таблеток? Через скільки днів потрібно звернутись до спеціаліста в разі відсутності менструації? Дякую Вам за відповідь!
Категория: Гинеколог
Добавлен: 1 февраля 2017 года

3 ответа

Нелин Алексей Сергеевич
гинеколог 2017-02-01 12:45
Добрый день, Кристина.

Ничего страшного у вас я не вижу. Такие задержки могут быть при банальном стрессе, смене климата. До 10 дней задержки месячных считаются физиологическими.
Платная консультация
Кристина 2017-02-01 12:58
Дякую за швидку відповідь! А чи можу я якось вдома посприяти швидшому приходу менструації? Не хочу вживати поки таблетки. і я точно не вагітна? Дякую!
Нелин Алексей Сергеевич
гинеколог 2017-02-01 19:44
Нет, ничего не нужно делать в домашних условиях для вызова месячных. Если у вас не было незащищенных половых контактов, то вы не можете быть беременной.