Місячні та вагітність

Спрашивает: Oksana
Пол: Женский
Возраст: 23 года
Здравствуйте, Доброго дня проконсультуйте будь ласка мене) В мене статевий акт був 23,08 та 03,09 після них 11,09 в мене були місячні але в останній раз статевий акт закінчився тим що хлопець не зміг кінчити. Наданий момент в мене 3 день затримки але в мене незначна біль в яєчниках і в низу живота та маю білі виділення. Чи можлива вагітність чи можуть з затримкою початись місячні у зв'язку з тим що в мене сильний стрес на роботі?
Категория: Гинеколог
Добавлен: 10 октября 2017 года

1 ответ

Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2017-10-10 17:24
Доброго дня. Вагітність виключена, адже у Вас після того вже була менструація. Затримка може бути викликана стресом