Чи можливо завагітніти

Спрашивает: Софія
Пол: Женский
Возраст: 19 лет
Хронические заболевания: Є молочниця
Доброго дня! У мене до вас є таке запитання! Якщо у дівчини ідуть місячні останні 2-3 дні, і під час них у неї відбувався анальний секс, і після того за деякий час витекла сперма та попала на статеві губи, можливо завагітніти коли таке сталося чи не можливо?
Категория: Гинеколог
Добавлен: 12 апреля 2016 года

1 ответ

Добрый день, уважаемая София, забеременеть можна только тогда, когда сперма попадает во влагалище. В вашем случае это не возможно.