Цукор стрибнув

Спрашивает: Ольга
Пол: Мужской
Возраст: 14 лет пациенту
Здравствуйте, доктор. У сина кілька років після сьеденного у величезній кількості солодкого цукор стрибнув до 6.1. Більше до таких одиниць не піднімався. Обстежувалися, всі аналізи здали, по ним норма. Але натщесерце перевіряємо і глюкоментр показує або 5.3, або 5.5 не вище і не нижче. Скажіть, будь ласка, це норма чи все таки потрібно копати глибше?
Категория: Эндокринолог
Добавлен: 6 июля 2022 года

3 ответа

Иванисова Надежда Сергеевна
эндокринолог 2022-07-06 13:51
Здравствуйте, Ольга / Анна.
По этому вопросу Вам необходимо консультироваться у детского эндокринолога, данный специалист есть на сайте. Я взрослый эндокринолог и работаю с пациентами старше 18 лет.
С уважением, Надежда Сергеевна.
Ольга 2022-07-06 16:13
Спасибі! Будьте здоровы!