Гіпоплазія матки. Тендинція до поліксистозу. РОМЦ

Спрашивает: Аліна
Пол: Женский
Возраст: 23 года
Хронические заболевания: Немає.
Добрий день! Намагаємось з чоловіком зачати дитину. Обстежувались і ми повністю здорові. Останні місячні були 19 лютого і ішли 2 дні. Наступні почались 27 березня, але не ішли як завжди, мазалось коричневим 2 дні. Тяне низ живота, тест показав 2 слабку смужку. Сьогодні була на узд і сказали що я не вагітна. Вони могли не побачити? І чи може бути малиу термін для узд? Ось що написали на узд
Розміри тіла матки: довжина 30мм. Товщина 21мм. Ширина 33мм. Об"єм 11см. Куб.
мімометрій однорідний
Ендометрій 4мм. Трьохшаровий, однорідний. Кровоплин не підсилений.
Шийка матки 18*19*26мм Об"єм 5мм.
Цервікальний канал поширений до 4мм.
Правий яєчник 32*26*27мм об"єм 12см. Куб. Фолікули потипу намиста 13мм. 16мм. Капсула ущільнена і поширена до 3мм.
Лівий яєчник 30*23*23мм об"єм 8.6 см. Куб. Фолікули по типу намиста 9мм. 12мм. Капсула ущільнена і поширена до 3мм.
Заключення: РОМЦ. Тенденція до поліксистозу. Гіпоплазія матки.
Категория: Гинеколог
Добавлен: 6 апреля 2017 года

3 ответа

Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2017-04-06 15:42
Доброго дня. А чи є у Вас можливість здати аналіз на ХГ?
Платная консультация
Аліна 2017-04-06 16:05
Немає можливості.
Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2017-04-06 19:54
При такому ендометрії, відверто, малоймовірна вагітність. Вам потрібне лікування від порушень циклу. Почніть з аналізів на гормони