Астма. Курс прийому ліків. Як правильно закінчити

Спрашивает: Наталія
Пол: Мужской
Возраст: 8 років
Здравствуйте, у лютому був поставлений діагноз: Астма з переважанням алергічного компоненту. Бронхіальна астма, легкий персистуючий перебіг, неконтрольована. Призначено - пульмікорт турбухалер 200 1вд 2р/д. 3міс.; монтел 5мг. 1т. 3 міс. На даний час карантин. Що робити припиняти прийом ліків чи продовжувати? Дитина почуває себе добре, за період лікування загострень не було.
Категория: Аллерголог
Добавлен: 30 апреля 2020 года

1 ответ

Юрчишена Элеонора Владимировна
аллерголог 2020-05-31 13:00
Поступово зійти з пульмікорта. Пришліть фото алергопроб. Зробіть спірограму і пришліть фото результата