Спазми кишечника, сильне газоутворення, неповне випорожнення
Спрашивает: Оксана
Пол: Женский
Возраст: 25 лет
Хронические заболевания: депресія
Здравствуйте, Після того, як я народила дитину у мене з"явилися сильні закрепи, але я вирішила сама себе полікувати і стала приймати проносні засоби гуталакс (приймала 1 рік / 2 рази в тиждень) після закінчення прийому туалет більшою мірою стабільний (кожного ранку), але є відчуття неповного випорожнення. Також з"явилися такі симптоми як - спазми кишечника (ніби його постійно щось подразнює), сильне газоутворення (особливо вранці), неприємний запах з рота, болі і відчуття розпирання в шлунку, буває тошнота (коли вчасно не поїм, то з"являється тошнота ніби я вже не їла цілий тиждень). Погіршилася шкіра обличчя, волосся. Загальне самопочуття. Що робити?
Категория: Гастроэнтеролог
1 ответ
Оксана! Слабительные препараты не принимать. Пользоваться свечами Глицериновые. Принимать суспензию Дуфалак или Нормазе. Нужно обследовать кишечник.