Рефлюкс після родів

Спрашивает: Татьяна
Пол: Женский
Возраст: 29 лет
Добрий вечір. Скажіть будь ласка які лікі можна пити при рефлюксі, якщо малюк на ГВ, щоб не нашкодити.? лікар призначив гавіскон3р на день і мукофальк 1 саше в день. Не проходить(під час вагітності теж печія була постійно.
Категория: Гастроэнтеролог
Добавлен: 8 июля 2022 года

1 ответ

Кириченко Елена Владимировна
гастроэнтеролог 2022-07-09 13:21
Татьяна! Беременным и кормящим можно принимать суспензию Гевискон по 10 мл после еды и перед сном. Курс до 4 недель.