Манікюр та можливість зараження

Спрашивает: Евгения
Пол: Женский
Возраст: 31 год
Вітаю! Зробила манікюр в салоні. Кусачки були стерильні у крафт-пакеті, відкрили при мені. Пилочка була на столі. Фрезу збризнули антисептиком, я не бачила, звідки її взяли, бо стояла вже на підставці, візуально була чиста. Щіточка теж була на столі. При манікюрі не порізали, крові не було. Була сьогоднішня маленька свіжа ранка на подушечці пальця. Майстер була в рукавичках. Після обробки фрезою та кусачками мої руки обробили антисептиком. Чи є якийсь ризик, що я чимось заразилася, якщо щось було все ж недостатньо обробленим? Потрібно буде робити якісь аналізи? Дякую за відповідь!
Категория: Инфекционист
Добавлен: 11 апреля 2024 года

1 ответ

Кириченко Елена Владимировна
инфекционист 2024-04-12 13:57
Евгения! Анализы сдавать не требуется. Признаков заражения в этой ситуации у вас не было.