Залозисті мікрополіпи ендометрію

Спрашивает: НАТАЛІЯ
Пол: Женский
Возраст: 29 лет
Доброго дня, прошу допомогти розшифрувати результати гістероскопії- "Патогістологічний висновок (діагноз)
Більше даних за залозисті мікрополіпи ендометрію гіперпластичного типу". Що це може означати? Плануємо вагітність вже 6 років, і все безрезультатно. Поки це перший серйозний діагноз, до того всі показники були в нормі(гормони, прохідність тест на сумісність, спермограма). Чи може цей діагноз бути причиною непліддя, чи заважатиме він для ЕКО(сил більше немає чекати, вирішили йти на еко, перед яким і зробили гістероскопію)? Дуже вдячна наперед за відповідь, і за хорошу справу, яку ви робите он-лайн!
Категория: Гинеколог
Добавлен: 29 июля 2016 года

3 ответа

Добрый день, железистые полипы это разрастание железистой ткани в полости матки. Возникают они на фоне воспалительного процесса органов малого таза, или при наличии гормональных нарушений. Они могут быть причиной бесплодия, поэтому вам необходимо будет повторить узи еще раз сразу после окончания менструации, с 5 по 8 день цикла. Если будет подтвержден этот диагноз, то вам необходимо провести гистероскопию и удаление полипов. После этого можна беременеть
Платная консультация
Наталія 2016-07-31 09:35
Перепрошую, можливо я неясно написала, я вже пройшла гістероскопію, лікар, яка робила операцію, сказала, що візуально все чисто і гарно, але коли прийшли результати біопсії, виявили поодинокі залозисті мікрополіпи. Мене цікавить, наскільки це серйозно, яким способом це лікується, повторною гістероскопією? Чи гормонами? Дякую за відповідь.
Добрый день, Вам следует дообследоваться гормонально, сдайте кровь на пролактин, тиреотропный гормон, эстрадиол и прогестерон с 19 по 26 д. ц., исключите воспалительный процесс органов малого таза, сдать микроскопию вагинальных выделений, часто полипоз возникает на фоне этих нарушений. От результатов этих обследований следует отталкиваться в лечении.