Я беременна? ППА не метод конрацепції, 1 день до месячних

Спрашивает: Ніка
Пол: Женский
Возраст: 19 лет
Хронические заболевания: Ще 22 числа я ходила на узі провіритись перед тим як вилетіти то мені сказали що в мене збільшений яєчник можливо простудилась або це так овуляція проходить
Здравствуйте, У меня был ппа. Месячние 4.02.21, ппа 9.02.21. Овуляция 21.02.21, цикл =31 день, я 23 числа улетела на море за границу впервий раз, через адаптацію пила знеболюючі антибіотики кашляла була температура , перед вилітом в мене була сесія багато сиділа над завданнями, зара в мене 1 день до місячних а все дуже сильно переживаю тому що у мене на набрякли груди, болі біля сосків та ареол, потемніли ареоли і соски груди затверділи, це може бути гармональний збій чі це вагітність? За тестом боюся йти, вагітність небажана , за тиждень до місячних були виділення білого кольору небагато також тянуло поперек але зара ні
Категория: Гинеколог
Добавлен: 3 февраля 2021 года

1 ответ

Нелин Алексей Сергеевич
гинеколог 2021-02-03 10:37
Добрый день.
Беременность маловероятна, так как половой акт был не в дни предполагаемой овуляции.