Розширена кольпоскопія

Спрашивает: Лілія
Пол: Женский
Возраст: 20 лет
Здравствуйте, пару днів назад мені провели розширену кольпоскопію, на моніторі екрану я побачила невелике біле забарвлення а все решту коричневе, як це розуміти? Кольпоскопію проводили на підставі виявлення ектопії циліндричного епітелію. Одна гінеколог сказала шо ця фізіологія пройде сама, а інша що в майбутньому потрібно буде лікувати. Допоможіть будь ласка розібратися.
Категория: Гинеколог
Добавлен: 24 февраля 2019 года

1 ответ

Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2019-02-25 10:22
Доброго дня. Приводьте дані та фото. Гаданя - це не наш профіль