Прогик на 28дц

Спрашивает: Мороз Маряна Олександрівна
Пол: Женский
Возраст: 25 років
Здравствуйте, допоможіть мені розібратичя з аналізом на прогестерон.
здавала сьогодні 10 дпо або, 28 дц прогестерон становить 75, до місячних ще 5+7 днів. дзвонила до гінеколога сказала що вагітність дуже можлива, тому що минулого місяця прогестерон був усього 3,4, тоже перед місячними.
можлива вагітність чи ні.?
дуже буду вдячна вам за відповідь.
Категория: Гинеколог
Добавлен: 29 декабря 2017 года

7 ответов

Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2017-12-30 11:20
Доброго дня. Одиниці виміру показника? Прикріпіть фото
Платная консультация
Мар'яна 2017-12-30 11:56
Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2017-12-30 12:01
Ваш показаник відповідає лютеїновій фазі. Він у нормі для неї. це не свідчить про настання вагітності (навіть наближення до верхньої межі норми). Адже навіть ХГ (гормон вагітності) переконує у протилежному - він показує, що Ви не вагітні.
Платная консультация
Мар'яна 2017-12-30 18:59
Я з вами згідна, хгч від'ємний я здавала аналіз на 9 дпо, може тому і від'ємний, але подруга здавала теж в тій самій клініці на хгч і в неї теж відємний але внеї вже підтвердження є по узі що в неї 4-5 тижнів вагітності, і полосаті тести. А ось мій тест.
Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2017-12-30 19:02
У Вашому тексті думки вголос і немає запитання
Платная консультация
Мар'яна 2017-12-30 19:05
Добре, чому тести полосаті, а хгч від'ємний, в нас обох. Дякую за відповідь.
Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2017-12-30 19:18
Мар'яно, не гадайте. Пересдайте ХГ, якщо сумніваєтеся. Наразі тест не вказує на достовірну вагітність