Тест, коли правильно робити

Спрашивает: Ася
Пол: Женский
Возраст: 24 года
Хронические заболевания: Немає
Здравствуйте, підкажіть коли тест покаже вагітність, чи до критичних днів чи після затримки? І на який приблизно день затримки? Використовувала 20 ммо за два дні, чи можливо зарано? Дні мають бути завтра крайній випадок 27 червня. Вдячна Вам за увагу. ХГЧ вирішила здати після затримки. Доречі цикл у мене 30 днів +- 1 день. Дуже цікавить стосовно тесту. Дякую. Критичні
Категория: Гинеколог
Добавлен: 25 июня 2017 года

5 ответов

Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2017-06-25 17:20
Доброго дня. Тест можна на фоні затримки. Ви ще й взяли з низькою чутливістю
Платная консультация
Nastusya 2017-06-25 17:38
Дякую за відповідь) А який краще купувати тест порадьте? Вибір великий а який саме потрібен не знаю. Дякую. Я так зрозуміла що тей що я купила не покаже вагітність до затримки навіть за 1-2 дні Тому що мала чуттєвість? І прочитала таку інформацію що може мазати червоним або коричневим при імплатнаціі, це так чи міф? Гарно дякую.
Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2017-06-26 10:35
Ася, тест-марку не пораджу, але чутливість - 10.
Мазанини при імплантації можлива
Платная консультация
Nastusya 2017-06-26 12:12
Добрий день, дякую за відповідь. Я не можу зрозуміти, у меня до критичних днів мазало бежевим потім коричневим з червоним по 3-4 каплі на день, особливо виділення мажуть коли потужуся або сходжу до туалету попісяти, бачу на бумажці. Вибачте за такі питання. Чи було у вашій практиці та життєвому досвіді що імплантація тривала 4 дні можливо й більше? Я вперше на це наткнулася щоб мазало лише та ще й 4 дні. Узд робила прибл 2 міс тому сказали усе добре, мазок також, сеча в нормі. Чи це так проявлять себе крит дні? Дайте пораду, на сайтах пишуть різне про імплатаціі та час тривання, чекаю затримку потім зроблю аналіз хгч, дякую.
Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2017-06-26 12:15
Ася, імплатнація - 24 години, не більше.