Кров в калу

Спрашивает: Виталий
Пол: Женский
Возраст: 67 лет
Хронические заболевания: Цукровий діабет 2 типу, після операційна пупова грижа, постійні запори.
Здравствуйте, бабушка 67 років після падіння на сідниці спостерігає домішки чорної крові у калі. Раніше такого ніколи небуло. Має після операційну пупову грижу (30 років), а також постійні запори. Самопочуття добре, після випорожнень ниючі болі в районі пупа.
Категория: Проктолог
Добавлен: 13 марта 2019 года

1 ответ

Агаджанов Роман Эдуардович
проктолог 2019-03-14 16:01
Здравствуйте, без обследования определить источник кровотечения невозможно. Рекомендую очный осмотр проктолога (хирурга), выполнение анализов крови и мочи, гастро и колоноскопии.