Колючо-ниючий біль у грудях, кров з рота

Спрашивает: Роман
Пол: Мужской
Возраст: 42 года
Вітаю, періодично виникає біль у грудях гострий, сдавлюючий, ниючий (інколи навіть вночі можу проснутись від колючого болю у грудях), триває приблизно до 20-30 хв. . Такі напади бувають один-два рази на місяць. Приблизно раз в два три місяці може йти кров з рота (після відхаркування спльовую чистою кров'ю в невеликій кількості). Ці симптоми останнім часом на протязі 7-8 місяців, такі ж симптоми були років з 8 тому. У 2016р. був видалений жовчний міхур внаслідок операції холецистектомії з приводу гострого холециститу. У 2021р. камінь с/з лівого сечовому 10-12мм - ударно хвильова літотрипсія.
Сьогодні зробив флюрографію (фото рентгену немає), висновок: Коріння легенів ущільнено тяжисті, прикореневий легеневий малюнок збагачений, деформований обмежений фіброз в н/в зліва;
Допоможіть поставити попередній діагноз, що це може бути і чи можливо потрібно пройти якісь дообстеження!
Лікування ніякого не приймав, з приводу цього захворювання!
Категория: Пульмонолог
Добавлен: 7 июня 2024 года

1 ответ

Ивахненко Евгений Федорович
пульмонолог 2024-06-08 04:01
Вітаю! Наличие кровохарканья - повод для кт для исключения туберкулеза и онкологии, цифровой флюорографии недостаточно. Сами лёгкие не болят - в них нет болевых рецепторов. Стаж курения? Масса тела и ее динамика за последние полгода?