Біль в груді

Спрашивает: Вероніка
Пол: Женский
Возраст: 24 года
Доброго дня або вечора. Я буду Вам дуже вдячна якщо ви відповісте мені. Після народження дитини у мене почались болі під груддю під час сну на боці. Після того як я підвожусь із ліжка біль потихеньку вщухає і протягом дня я її практично не відчуваю. Дитині 3 місяці. Груддю я не кормлю. Молозиво не перетворювалось на молоко і я вирішила засушити груди. Чи може бути біль пов'язана з цим? Наперед дякую Вам.
Категория: Маммолог
Добавлен: 10 ноября 2014 года

1 ответ

Ли Алексей Александрович
маммолог 2014-11-13 14:10
Здравствуйте! А болю тільки під час сну? Днем груди не болить? Я б порекомендував вам проконсультуватися з маммологом або хірургом, щоб він уважно оглянув ваші груди, після чого направив на УЗД молочних залоз. Сушка грудей може призвести до появи ущільнень і маститу, тому бажано пройти УЗД.