Хронічіский Простатіт

Спрашивает: Юрій
Пол: Мужской
Возраст: 30 лет
Хронические заболевания: Просатіт
Здравствуйте, я пройшов курс ліченія лод -терапією з ерекцією вроді все добре але сикрет простати при масажі виділяється білий а має бути прозорим один раз при масажі був прозорий а зараз знову білийпідкажіть пожалуста що робить далі
Категория: Уролог
Добавлен: 26 декабря 2019 года

3 ответа

Радевич Игорь Тадеушевич
уролог 2019-12-26 14:18
Нужно видеть анализ секрета простаты, общего мазка и ПЦР андрофлор
Платная консультация
Юрій 2019-12-28 14:35
Добрий день. Мині неробили аналізів секрету простати тільки УЗІ простати і кров на гормони і всьо сказали шо хронічний простатит і назначили ЛОД терапію атакож начались тянущі болі в мошонкі поки ходив на лод тирапію наче проходили тапер повиртаються і сикрет простати не став прозорим а залишився білим чи можливо що лікували нете що потрібно. Дякую за допомогу