Фіброміома матки

Спрашивает: Лідія
Пол: Женский
Возраст: 48 лет
Добрий день! Моїй мамі 48 років, була в гінеколоа поставили діагноз вузлова фіброма тіла матки та спайки в області органів малого таза. Тіло матки розміри: поздовжній 68 мм, передньо-задній 60 мм, поперечний 79 мм. Дальше прошу вибачення тому, що точно не можливо прочитати, що написано тому буду писати так як розумію: "По передней стенки справа интерест субсер ф/у d=23 мм, стенки слева интерест субсер ф/у d=15мм, по задней стенки ф/у d=30*34 мм. Ендометрий 8,5 мм: неоднородный. Лікар сказала, що страшного нічого не має, але щоб вузли не збільшувалися потрібно прискорити настання клімаксу для цього приписала: ЕПІГАЛАТ 2 т. *2 р/д 6 місяців; індол або індинол 2т*2р/д теж 6 місяців. Підскажіть будь-ласка наскільки все серйозно і, чи варто їх приймати, і якщо можливо замінити чимось більш дешевшим, тому, що можливості купувати такі дорогі ліки не має (на 1 місяць потрібно більше 1000,00 грн). А також прошу пояснити більш детально даний діагноз. Дуже дякую. Буду чекати відповідь.
Теги: фибромиома матки, фіброміома матки розміри, вузлова фіброміома матки
Категория: Гинеколог
Добавлен: 21 января 2013 года

1 ответ

Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2013-08-15 22:30
Ви можете застосовувати гормони з групи агоністів гонадотропних рилізинг-гормонів (Гозарелін, Золадекс, тощо) або антигонадотропіни (Гестринон). Діагноз - багатовузлома міома. Якщо проявів у вигляді кровотеч немає, то можете лікуватися консервативно