Чи правильний діагноз гіперплазія ендометрію матки

Спрашивает: Галина
Пол: Женский
Возраст: 58 лет
Хронические заболевания: Хронічний панкреатит
25 грудня пішли виділення у вигляді місячних. Місячних уже не було 8 років.27 грудня зробила Ультазвукове сканування вагінальним датчиком. Матка - положення в anteflexio, форма грушевидна, розміри не збільшені, довжина 36мм, передньо-задній розмір26мм, поперечний розмір 33мм., міометрій однорідний, ехогенність нормальна. М-ехо 2мм одношарове. Шийка матки- ехогенність підвищена, довжина 37мм, передньо-задній розмір 22мм, множинні кісти Набота в діам. До 14мм.
Лікарем призначені таблетки Лактінет на 6 місяців. При ознайомленні з діагнозом, розмірами матки і ншими симптомами у інтернеті виникли сумніви на рахунок правильного діагнозу. Чи можливий даний діагноз при вказаних показниках матки УЗД. Зарання дякую.
Категория: Гинеколог
Добавлен: 25 апреля 2014 года

1 ответ

Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2014-04-25 15:22
І Вам доброго дня! Товщина ендометрію у менопаузі має бути не більше 5 мм. Згідно Ваших даних я приводу виставляти такий діагноз не бачу. Здоров"я Вам!