А тепер в даній ситуації не знаю як бути

Спрашивает: Леся
Пол: Женский
Возраст: 31 год
Хронические заболевания: Немаю.
Здравствуйте, допоможіть розшифрувати аналіз на гормони. Ттг і антитіла великі цифри трохи лякають раніше такого не було я уже 20 років на тироксині але під час вагітності і годування груддю не пила і тим зробила собі ось таку проблему по узд є вузли.
Категория: Эндокринолог
Добавлен: 13 апреля 2022 года

1 ответ

Иванисова Надежда Сергеевна
эндокринолог 2022-04-13 20:02
Доброго дня, Леся.

Цілком незрозуміло, хто і чому порекомендував Вам це "але під час вагітності і годування груддю не пила". Під час вагітності ми обов'язково підвищуємо дозу Л-тироксина, це потрібно для нормального розвитку дитини.

За результатами свіжих аналізів в Вас присутній декомпенсований гіпотиреоз на фоні аутоімунного тиреоідиту. З завтрашнього дня починайте прийом Еутироксу або Л-тироксину в дозі 25 мкг і найближчим часом зверніться до свого очного ендокринолога для визначення тактики подальших дій. Препарат слід приймати натще, запиваючи склянкою води, мінімум за 30 хвилин до сніданку або прийому інших медикаментів.

Також звертаю Вашу увагу на те, що назва питання має відображати його суть. Як за фразою "А тепер в даній ситуації не знаю як бути" інший відвідувач сайту зможе зрозуміти, про що тут йдеться?

З повагою, Надія Сергіївна.