Вакуум під час вагітності

Спрашивает: Христина
Пол: Женский
Возраст: 18 лет
Доброго дня, чи можна робити вакуум на 18 тижні вагітності? І чи будуть при цьому больові відчуття? В мене живіт повністю втягується і його практично не видно. Не знаю чи сильно це шкодить майбутній дитині.
Категория: Гинеколог
Добавлен: 8 мая 2019 года

4 ответа

Порхун Василий Васильевич
гинеколог 2019-05-09 08:10
Про який вакуум взагалі йде мова? У тебе вже сформована повноцінна дитина. Всі спроби перервати самостійно буде нести за собою кримінальну відповідальність. Вихід тільки один, виношувати вагітність.
Христина 2019-05-09 11:35
Я маю на увазі вправу вакуум, коли повністю все втягується в живіт, чи можна її взагалі робити?
Порхун Василий Васильевич
гинеколог 2019-05-09 12:00
Якщо не викликає болючих відчуттів, тоді можна.
Христина 2019-05-09 12:29
І ще одне питання, не зовсім по темі, якщо була затримка досить довга, приписали утрожестан, і в останній день прийому пішли місячні, досить рясні і в наступному місяці йшли добре, то чи можлива в такому випадку вагітність? (Останній ПА був аж в січні).