Регулон лише під час місячних

Спрашивает: Людмила
Пол: Женский
Возраст: 30 лет
Хронические заболевания: Ні
Доброго вечора. Після медикаментозного аборту сильні виділення перейшли в мазання і продовжувались до місячних. Місячні почались на 35 день, з згустками і тривали 14 днів відкрилась кровотеча, зробили чистку матки. Призначили регулон два місяці лише під час місячних, тобто 5-6 днів у місяць(5-6 таблет. У міс.). Питання: для чого призначили регулон лише під час місячних, яка його тут функція? Дуже дякую за відповідь.
Категория: Гинеколог
Добавлен: 14 апреля 2020 года

1 ответ

Марданов Ренат Асадович
гинеколог 2020-04-15 03:34
Доброй ночи, возможно Вам назначили принимать его с первыми месячными после выскабливания на 2 месяца. Таких схем нет на 5-6 дней.