Дитина кусає грудь

Спрашивает: Галина
Пол: Женский
Возраст: 27 лет
Хронические заболевания: Геморой.
Здравствуйте, сину 1,2 місяці, кормлю груддю. Але дитина кусає груди, після чого дуже болять соски. Чи може це нашкодити? Мажу маззю Траумель С. Що робити відлучати дитину чи ні? Молока ще трохи є, більше в лівій, у правій майже немає. До вагітності в мене була дифузна мастопатія. Наперед дякую.
Категория: Маммолог
Добавлен: 25 августа 2015 года

1 ответ

Ли Алексей Александрович
маммолог 2015-08-31 10:23
Здравствуйте! Завершувати грудне вигодовування не варто, так як дитина отримує велику кількість антитіл і вітамінів з вашим полиць. Малюк кусає соски з однієї простої причини - неправильне положення під час годування. Травмовані соски можуть довго гоїтися, тому я б порекомендував вам придбати в аптеці накладку на груди і годувати поки через неї. Коли соски заживуть, то можете знову годувати без накладки. Ви можете скористатися кремом "Бепантен" - він краще і швидше регенерує шкіру. Про правильному положенні дитини під час годування ви можете знайти тут - http://www.kukuzya.ru/page/pozy-dlya-kormleniya-grudyu-s-foto.