Чи приймати Постинор в даній ситуації?

Спрашивает: Ксенія
Пол: Женский
Возраст: 16 лет
Здравствуйте, був половий акт із партнером, при якому презерватив порвався і партнер кінчив всередину, я не впевнена чи сперматозоїди потрапили в вагіну, чи можна приймати Постинор? Зараз мені 16 років
Категория: Гинеколог
Добавлен: 13 апреля 2021 года

3 ответа

Нелин Алексей Сергеевич
гинеколог 2021-04-13 22:39
Добрый день.
Да, лучше принять Постинор.
Платная консультация
Ксенія 2021-04-21 12:52
А якщо був анальний статевий акт, то велика ймовірність завагітніти? Потрібно приймати протизаплідні? 3 дні після статевого акту вже пройшли
Нелин Алексей Сергеевич
гинеколог 2021-04-22 19:35
Нет, тогда беременности быть не может.