Консультація

Спрашивает: Оксана
Пол: Женский
Возраст: 22 года
Здравствуйте, скажіть будласка після прийому 2-гої таблетки постинор буквально за 2 години в мене відбувся статевий акт партнер кінчив но не в мене після чого повитирався вологими серветками. і за деякий час в нас знову був статевий акт. Чи є ймовірність того що на статевому органі могли лишитись краплі сперми в наслідок чого можлива вагітність.?
Категория: Гинеколог
Добавлен: 1 ноября 2016 года

1 ответ

Порхун Василий Васильевич
гинеколог 2016-11-01 23:27
Ймовірність вагітності низька, але є. Тому, що єфективність препаратів для екстренної контрацепції скадає 60%. Тому рекомендую через 10-14 днів зробити тест або ще краще здати кров на хгч.