Консультація

Спрашивает: Оксана
Пол: Женский
Возраст: 22 года
Здравствуйте, займалась з хлопцем сексом і він кінчив но не в мене! Після чого повитирався вологою салфеткою і за пару хвилин знову вступили в статевий акт. Чи є можливість шо я можу завагітніти і на статевому органі в нього залишились каплі сперми?
Категория: Гинеколог
Добавлен: 31 октября 2016 года

1 ответ

Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2016-10-31 10:54
Доброго дня. Все можливо. Повністю виключити ймовірність вагітності не можна